Sultanbeyli Teleskopik Şemsiye

Sultanbeyli Teleskopik Şemsiye

Sultanbeyli Teleskopik şemsiye katlanır şemsiye olarak ifade edilen şemsiye modelidir. Şemsiyenin ana borusu içerisinde bulunan boru yukarı doğru kaldırıldığında şemsiyenin kapanması sağlanır.

Telefon ile Bilgi Al WhatsApp ile Bilgi Al

Sultanbeyli Teleskopik şemsiye katlanır şemsiye olarak ifade edilen şemsiye modelidir. Şemsiyenin ana borusu içerisinde bulunan boru yukarı doğru kaldırıldığında şemsiyenin kapanması sağlanır. Aşağı doğru indirildiğinde ise şemsiyenin açılması mümkün kılınır. Diğer modellere göre daha uygun fiyatlarda bulunabilir. Güneşli havalarda serin ve gölge bir ortam sağlanması mümkündür.

Şık tasarımlar ile dekoratif bir görüntü sağlanabilir. Kullanılan kumaşlar yağmurdan korunması adına üretilir. Oldukça geniş alanları gölgeleme kapasiteleriyle altına eklenen masa ve sandalyelerde keyifli vakit geçirilebilir. Kafe, restoran, bahçe, otel gibi pek çok alanda kullanılabilir. Hasar almayan yapıları sayesinde uzun süreli kullanım avantajı bulunur. Orta direkleri büyük çaplı fırtınalar dışında hafif rüzgarlarda kullanıma uygun olması adına tasarlanır.


Bilgi & Ön Sipariş Formu


İşlem Sonucu   19 -   = 11

Benzer Ürünler

"Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz."