Sultanbeyli Alüminyum Şemsiye

Sultanbeyli Alüminyum Şemsiye

Sultanbeyli Alüminyum şemsiye pek çok alanda tercih edilen şemsiye modellerinden birisidir. Güneşli alanlarda gölgeleme yapılması ya da yağmurdan korunması amacıyla kullanılır.

Telefon ile Bilgi Al WhatsApp ile Bilgi Al

Sultanbeyli Alüminyum şemsiye pek çok alanda tercih edilen şemsiye modellerinden birisidir. Güneşli alanlarda gölgeleme yapılması ya da yağmurdan korunması amacıyla kullanılır. Kullanılan alüminyum materyali oldukça dayanıklı bir yapıdadır. Bu şekilde kullanıcıların uzun süreler boyunca alüminyum şemsiyelerini kullanmaları mümkündür. Çevirme kolları sayesinde kolayca açılıp kapanabilen modellerdir.

Kullanılan kumaşlar su geçirmez akrilik kumaşlardır. Kurulum işlemleri oldukça basittir. Ayrıca kullanım kolaylığı sağlanır. Güneş ışınları ve yağmur damlaları gibi dış etkenlerin arasına girmesiyle kafe, restoran, bahçe, havuz kenarı gibi pek çok alanda kullanılır. Kullanıcıların talepleri doğrultusunda saçaklı ya da saç haksız tekerlekli veya sabit ayağa bulunacak şekilde üretilebilir. Alüminyum şemsiyeler ile geniş alanlarda gölgeleme sağlanır.


Bilgi & Ön Sipariş Formu


İşlem Sonucu   30 +   = 38

Benzer Ürünler

"Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz."