Sultanbeyli Akordiyon Kamelya Brandası

Sultanbeyli Akordiyon Kamelya Brandası

Sultanbeyli Akordiyon kamelya brandası pratik bir şekilde açılıp kapanması ile tercih edilen bir üründür. Kamelya, mal depo önü ve futbolcu girişlerinde kullanılır.

Telefon ile Bilgi Al WhatsApp ile Bilgi Al

Sultanbeyli Akordiyon kamelya brandası pratik bir şekilde açılıp kapanması ile tercih edilen bir üründür. Kamelya, mal depo önü ve futbolcu girişlerinde kullanılır. Ayrıca yer teşkil etmeyen sistemlerden birisidir. Kullanıcıların talepleri doğrultusunda istenilen ölçü ve modelde yapılabilmektedir. Oldukça sağlam yapılarına rağmen çok kolay bir şekilde kurulabilirler.

Tünel şeklinde tasarlanırlar. Hiçbir şekilde tasarlanan akordeon kamelya brandaları her alana uyum sağlayabilirler. Körük sistemiyle hava akımını oluşturan çadırda toplayabilme özellikleri bulunur. Ayrıca rüzgâra dayanıklı olması ile uzun ömürlü kullanım avantajına da sahiplerdir. Çok fazla noktadan sabitleme gerektirmeyen ürünlerdir. Bu şekilde tüm kullanıcılar rahat bir şekilde kullanabilir. Ayrıca karlı havalarda dahi üzerinde kar biriktirme özelliğiyle oldukça avantajlıdır.


Bilgi & Ön Sipariş Formu


İşlem Sonucu   36 -   = 23

Benzer Ürünler

"Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz."