Sultanbeyli Gölgelik File (Jüt) Branda

Sultanbeyli Gölgelik File (Jüt) Branda

Sultanbeyli Gölgelik file (jüt) branda havuz kenarlarında ve turistik alanlarda güneş ışığından korunmak için kullanılan bir üründür. Seralarda ürünlerin güneşten etkilenmemesi adına kullanılabilmektedir.

Telefon ile Bilgi Al WhatsApp ile Bilgi Al

Sultanbeyli Gölgelik file (jüt) branda havuz kenarlarında ve turistik alanlarda güneş ışığından korunmak için kullanılan bir üründür. Seralarda ürünlerin güneşten etkilenmemesi adına kullanılabilmektedir. Örgülü bir yapıya sahiptir. Dayanıklı malzemesiyle rüzgâr hızı yüksek alanlarda kullanım kolaylığı sağlar. Örgülü yapısı sayesinde gölge oranı yüzde 95 sağlanır. İhtiyaca yönelik büyüklükte file branda bulunabilir.

Farklı renklerde kullanıcılara sunulur. Hava geçirgenliği sayesinde herhangi bir sorun oluşturmaz. Güneş ışığını engellemesinin yanında gürültüyü engelleyen bir özelliği bulunur. Hem iç tarafta hem de dışarıda olan gürültülerin engellenmesi sağlanır.  Farklı dokunma seçeneklerinden oluşmasından dolayı bazı durumlarda yüzde 75’e kadar düşen gölge sağlama özelliği vardır. Gölgelik file brandaları dış etkenlerden korunmak için tercih edilir.


Bilgi & Ön Sipariş Formu


İşlem Sonucu   20 -   = 11

Benzer Ürünler

"Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz."